آشنایی با گروه نما کلاسیک

امروزه یکی از پرطرفدارترین نمای ساختمانها، نمای شسته سیمانکاری با طرق مختلف اجرا می باشد. برای اجرای نمای شسته سیمانکاری نیاز به لوازمی برای کروم بندی و ژوئن گذاری است. این واحد صنفی با بیش از پنجاه سال یابقه انواع گوناگون ناودانی آلومینیوم چفت دار (u-channel)، باریکه شیشه و همچنین باریکه یونولیت فشرده برای اجرای قلمدانی و چفت تو خالی را تولید و در دسترس سیمانکاران، پیمانکاران و صاحبان برجها و انبوه سازان قرارداده است.

این مجموعه در راستای اجرای نمای شسته، اقدام به تولید و توزیع انواع پودر سنگ و سنگ دانه های سفید و رنگی از جمله سنگ کریستال، چینی و جوشقان در نمره بندی های مختلف نموده است.

۰

ساختمان های اداری طراحی شده

۰

مشتریان راضی

۰

ساختمان های نما شده

دارای مهندسین مجرب
و تیم اجرای حرفه ای

خدمات نما کلاسیک

دکوراسیون داخلی

به زودی به خدمت ما اضافه می شود

نمای ساختمان

امروزه در طراحی نمای اغلب ساختمان های مدرن و ساختمان های سبک معاصر از نمای چوبی یا سنگی استفاده می شود و بی شک هیچ چیزی به اندازه چوب یا سنگ نمی تواند ظاهر نمای ساختمان را زیبا و جذاب تر نشان دهد.

آشنایی با گروه نما کلاسیک

۵۰ سال
فعالیت مداوم

تلفن :

۰۲۱-۶۶۰۰۴۶۷۸


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home3/namaclassic/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:46 Stack trace: #0 /home3/namaclassic/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(567): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home3/namaclas...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig() #2 {main} thrown in /home3/namaclassic/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 46